T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Adana İl Sağlık Müdürlüğü Yüreğir Devlet Hastanesi


T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Adana İl Sağlık Müdürlüğü Yüreğir Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 07/09/2018


İbrahim MİŞE

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü


15 Nisan 1978 de TOKAT Niksar’ da doğdu. Baba adı Memet Anne adı Fatma’ dır.
Öğrenim Bilgileri;
İlk ve orta öğrenimini Tokat’ ta tamamladı. Niğde Atatürk Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memurluğu bölümünü bitirdi. Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü, Malatya İnönü Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu-Sağlık eğitimi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu yönetimi, Ankara Atılım Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Yüksek lisans bölümlerinden mezun oldu.
İş Deneyimi;
İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanes Acil servisinde sağlık memuru olarak çalıştı. Ankara Sağlık Eğitim Genel Müdürülüğü,(Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü) çalıştı. Adana Sağlık Müdürülüğü Yataklı Tedavi Hizmetleri Şube Müdürlüğünde özel hastaneler birim sorumluluğu görevini yürüttü. Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 606 yataklı hastane açılış koordinasyon birimi sorumluluğu yaptı. Adana Halk Sağlığı Müdürlüğünde Aile hekimliği Uygulama Şube Müdürü olarak görev yaptı. Adana Halk Sağlığı Müdürlüğünde Çevre Sağlığı Şube Müdürü olarak görev yaptı. Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde AR-GE, Proje, Strateji biriminde çalıştı. 2017 yılında Adana Devlet Hastanesinde Sağlık Otelciliği Müdürü olarak görev yaptı. Halen Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapmakta olan İbrahim MİŞE evli ve 2 çocuk babasıdır.


 

Neşe SÜLECİK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yrd.


27 Eylül 1986 Kozan’ da doğdu. 2007 yılında Gaziantep Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulundan mezun oldu. 2010 yılında Dr. Sami Ulus Kadın Çocuk Hastanesinde görev yaptı. 2011 yılında Adana Devlet Hastanesinde göreve başlamış olup 2012 yılında Çocuk/Çocuk Cerrahi Servisinde birim sorumlusu olarak, 2013 yılında İntaniye Servisinde birim sorumlusu olarak ve 2016-2017 yıllarında Süpervisor olarak görev yaptı. 2018 yılı itibariyle Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Orta derece İngilizce bilen SÜLECİK evli ve 3 çocuk annesidir